Saatmisviisid

Tasutud tellimus pannakse teele nii kiiresti kui võimalik (tavaliselt 1-2 päeva jooksul) su tellimuses olevale aadressile. Tellides enam kui €30 eest on saatmine tasuta.

Kui su tellimus on väiksem kui €30, tuleb tasuda €5 toodete saatmise eest kulleriga või €2.5, kui soovid tooteid Omniva pakiautomaati.

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.

Info tellimuste täitmise kohta

Pärast tellimuse tegemist:

  • Sa saad e-kirja teel teavituse, kui su tellimus on kätte saadud.

  • Pärast tellimuse eest tasumist ning makse kätte saamist saadetakse sulle teine teavitus e-kirja teel, kus antakse teada toodete saatmise kohta.

Toodete saatmine

Tellimused toimetatakse kohale kella 8:00 ja 17:00 vahemikus, ainult tööpäeviti. Kui sa ei saa ise toodet vastu võtta tarnepäeval, veendu, et keegi teine saab seda teha.

Kui sa märgid tellimusse tarnekohaks töökoha, siis veendu, et märgiksid kindlasti ka tööandja nime ja kabineti / kontori numbri.

Kõik tellimused saadetakse nii kiiresti kui võimalik. Kui toode ei ole parasjagu laos saadaval saatmiseks, anname sulle sellest teada telefonitsi või e-posti teel: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Toote tarneaega saad sa kontrollida saadetise staatusest. Toodete kätte saamisel pead sa tooteid kohapeal kontrollima ning veenduma, et kõik on korras. Kui sa allkirjastad toodete üleandmise-vastuvõtmise, kinnitad sa, et saadetisega on kõik korras ning sul ei ole vastuväiteid.

Tellimuse täitmise aega hakatakse lugema hetkest, mil tellimus on kinnitatud juhul, kui toote eest makstakse toote kättesaamisel (sularahas). Kui toote eest tasutakse pangaülekandega, hakatakse tellimuse täitmise aega lugema alates raha laekumisest meie arvelduskontole.