Epoodaed.ee loodu 2009. Aastal ning seda haldab Epoodaed, mis on spetsialiseerunud välivalgustite, aiatarvikute ja veesüsteemide müümisele. Ettevõtte eesmärk on muuta ostlemine võimalikult mugavaks ja turvaliseks. Epoodaed.ee missioon on tulla klientidele vastu ning täita klientide vajadused, pakkudes kõrge kvaliteediga ja uuenduslikke aiatooteid.

Parima teeninduse tagamiseks kuulame alati meeleldi teie küsimusi, kommentaare ja soovitusi meie toodete ning teenuste kohta. Meiega on kõige parem ühendust võtta e-posti või telefoni teel: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. ja +370 37 488802 ning me vastame kiirelt kõikidele küsimustele, mis sul võib olla.

Lisaks pakume väga paindlikke soodustusi! Kirjuta meile: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Sodo Ltd-st lähemalt::

Oleme pühendunud oma valdkonnale, seega täiendame end pidevalt ja hoiame silma peal aiadisainide trendidel ning käime regulaatselt Saksamaal, Suurbritannias ja Prantsusmaal toimuvatel tooteesitlustel ning näitustel. Meie tiim täiendab end kursustel ja konverentsidel üle kogu Baltikumi ja mujal.

Meile pakub väga huvi see, kui sul on ideid erinevate aiadekoratsioonide, terrasside, lampide, süsteemide ja muude disainide osas ning anname meeleldi nõuandeid, kui asi puudutab aiasüsteemide paigaldamist.

Ootame enda juurde kliente, kes soovivad saada nõuandeid oma unelmate aia loomise jaoks.

MEIE VÄÄRTUSED:

  • Pühendumus valdkonnale

  • Kvaliteet

  • Töökultuur

  • Vastutustundlikkus

  • Uuenduslik meel

AJALUGU

Oleme juba alates 2004. aastast tegutsenud aiavaldkonnas. Alustasime veesüsteemide disainimisest. Oleme loonud üle 1000 projekti ning seda mitte üksnes eramajade tarbeks, vaid isegi staadiumitele ning oleme aidanud vastava tehnikaga. Lisaks tegelesime vastava tehnika müümise ja paigaldamisega.

2008. aastal laiendasime oma tootevalikut ning valikusse tulid Messner (Saksamaalt), Velda (Hollandist), Firestone tehnika (USA), EPDM veekindlad materjalid, välivalgustid, naturaalne Itaalia marmor, aiaköögid ja palju muud. Oleme pakkunud ka Itaalia väliterrasside ja rõdude disainilahendusi.

2010 lõi aiateemalise veebipoe. Meie veebipoest saab osta kõiki uusi aiatarbeid väga taskukohase hinnaga.

2012 aastal hakkas Sodo Ltd müüma ka grille ja väliköögilahendusi Roshultilt (Rootsist) ja One-Q-lt (Hollandist). Meile on alati meeldinud pakkuda imelisi lahendusi suvise aia jaoks - mis oleks parem, kui väliköögis süüa teha!

2013 alates on võimalik osta meilt ka kõrge kvaliteediga välimööblit, kuna üks imeline aed ei saa ilma mugava mööblita. Esindame ettevõtteid nagu AppleBee (Holland), Viteo (Austria), Skagerak (Taani), mis pakuvad nii söögilaudu, puhkeala mööblit, terrassimööblit kui ka erinevaid dekoratsioone.

2014 lisasime valikusse Capi (Hollandist) tooted. Valida saab paljude erinevate mudelite ja suuruste vahel.

2015. aastast on meie valikus nutilahendused, mis sobivad nutitelefonidele ning annavad näiteks teada ilma kohta ja hoiavad sind pidevalt teavitatult e-posti teel.