1. Klient lehitseb veebipoodi ja valib soovitud tooted ning lisab need oma ostukorvi.

2. Pärast ostukorvi loomist peab klient sisestama toodete tellimiseks vajalikud andmed: nimi, toodete saatmise aadress, telefoninumber ning muud andmed, mis on vajalikud toodete saatmiseks. Epoodaed.ee kinnitab, et kliendiandmeid kasutatakse üksnes toodete ja teenuste saatmiseks ning leht järgib isikuandmete töötlemise põhimõtteid ja privaatsust.

3. Toodete eest saab maksta pangaülekandega või sularahas kullerile toodete tarnimisel.

4. Viimasel vahelehel saab näha tellimuse andmeid ning seal saab kinnitada, et kõik andmed on õiged ja tellimuse info on korrektne. Kliendil on võimalik enne tellimuse esitamist ja epoodaed.ee-le saamist oma andmeid parandada. Kliendil on lisaks võimalik muuta isikuandmeid enne tellimuse esitamist. Klient saab kinnitada tellimuse tegemisel, et nõustub epoodaed.ee veebipoe kasutustingimustega. Juhul, kui klient ei ole enne tellimuse tegemist kasutustingimustega tutvunud, palutakse seda teha enne tellimuse esitamist.

5. Klient kinnitab tellimuse ja saadab selle epoodaed.ee-le. Tellimus loetakse esitatuks hetkest, mil epoodaed.ee saab tellimuse kätte. Lisaks loetakse seda hetke ka kliendi ja epoodaed.ee vahelise lepingu sõlmimise alguseks. Leping loetakse täitmisele kuuluvaks hetkeks, mil epoodaed.ee saab tellimuste eest tasu.

6. Kui klient on esitanud tellimuse, saadab epoodaed.ee süsteem automaatselt kliendile teavituse e-posti teel ning annab informatsiooni tellimuse kohta ja tellimuse jälgimise kohta.

7. epoodaed.ee saadab kliendile e-posti teel teavituse, kui kliendi tehtud makse on kätte saadud. Sõnum, mis sisaldab arvet ja makse kättesaamise kinnitust, on epoodaed.ee ja kliendi vahelise lepingu alguspunktiks.

8. epoodaed.ee hoiab kliendi andmeid andmebaasis, mis järgib andmetöötlusel Leedu Vabariigi andmetöötlusseaduseid ja selle regulatsioone.

9. Kui klient esitab tellimuse, võetakse seda kui märki sellest, et klient on tingimusteta nõustunud poe kasutustingimustega ning kõikide tingimustega, mis on täpsustatud tellimuses.

10. Lepingut täidetakse eesti keeles.