Toodete tagastamine on kooskõlas LR majandusministri orderiga Nr.217.

Kui tellitud toode ei vastanud su ootustele või toode ei olnud oodatud seisundis, on sul õigus see tagastada seitsme kalendripäeva jooksul alates toodete kättesaamisest. Tooted tuleb tagastada originaalses pakendis. Pakend peab olema puhas, korralikult suletud ning kaubandusliku välimusega. Kui pakend on katki, rebenenud või ebakorrektses seisundis on Epoodaed.ee-l õigus keelduda tagastatud toote vastu võtmisest.

Kui tagastatud toote näol oli tegemist defektse tootega, võtame me tagastatud toote vastu ning asendame selle sama või sarnase tootega. Kui meil ei ole sarnast toodet võimalik pakkuda, tagastame me toote eest tasutud rahasumma.

Tagastatud tootega tuleb kaasa panna ka ostu tõendav arve või kviitung ning kirjalikult esitatud ja allkirjastatud tagastusnõue, kus on kirjas tagastuse põhjus. Kui Epoodaed.ee.lt on saanud tagastatud toote kätte, kontrollitakse 14 päeva jooksul tagastuse põhjust ning tehakse ekspertiis. Tagastatud toote eest tasutakse raha tagasi pangakontole. Tagastus kantakse üksnes pangakontole, olenemata sellest, millist meetodit kasutati toodete ostmiseks.

Nõuete, kaebuste ja küsimuste korral palume saata e-kirja aadressile: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. .